30th June 2011; YEAH!

30. june 2011 at 21:53 | Rouge

Dear Little Coconuts, I'm kind of tired today but I just have to share something with you!

Ani se mi nechce věřit, že ten rok utekl tak rychle. Chci říct - sakra, vždyť já už mám prvák za sebou! Je to zvláštní, vážně. Představa, že příští rok už nebudeme ti "prváci, co jsou až moc oprsklí na to, že jsou prváci", mě trochu mrzí. Zřejmě by mi nevadilo být prvákem navždy. Posledních čtrnáct dní mi ta banda přirostla až moc k srdci a druhák znamená pouze to, že se blížíme k dni, kdy se budeme muset rozloučit. Což je šílenství, protože já měla slzy v očích už dnes a to vím, že se po těch dvou měsících zase sejdem. To je jen tak mimochodem další věc k zamyšlení/zasmání (nehodící se škrtněte) - neměla jsem daleko k stavu, ve kterém jsem byla, když jsme se loučili po devíti letech minulý rok. A pak, že střední je utrpení. Já to tvrdila vždy - na základku už bych se nikdy nevrátila. A že ty xichty nevidím každý den, je ten největší dar, co mi kdy mohl kdo dát.Jak už někteří možná četli na mém Facebooku, dnes jsem objevila MTV. Seriously guys, it's genius! Koukala jsem na jakýsi pořad, který se myslím jmenoval "If you really knew me" a bylo to prostě super sad. Vážně jsem si u toho pěkně pobrečela, ačkoli nějak nevím o co tam vlastně šlo. Bylo to na jakési střední v Americe, kde nahnali nějaké studenty do jedné místnosti, kde si pak sami sobě vylívali srdíčko, mluvili o svých pocitech a podobně. Prostě emoce až hrůza a já z toho měla zase hned náladu "budu se sebou něco dělat". Anyway, následovalo cosi jako "The Buried Life" nebo něco takového, kde parta kluků napsala seznam věcí, které prostě chtějí udělat předtím, než zemřou. Takže teď jezdí po Americe a plní sny nejen sobě, ale i ostatním lidem. To bylo naopak zase hrozně vtipné, což ještě dokonal další pořad, jehož jméno jsem prostě zapomněla, ale šlo tam o to, že slečna prolezla pokoje svých potenciálních dates a podle toho, jak na ní pokoj zapůsobil si vybrala s kým na to rande půjde. Pak tam dávali cosi jako "Teen Mom", kde sledovali životy náctiletých matek a kde mi hrozně padl do noty jeden pár teenagerů...So yeah. I think I'll spend whole summer in front of TV watching MTV.

And what about you guys? Máte nějaké zvláštní plány na léto? Chystáte se třeba k moři, pod stany, na soustředění? Jen povídejte! Ať to tu nechátrá :) Dnes jsem trochu zapracovala na složce "Corner", napsala krátký článek o "The Glee Project" a zítra určitě budu pokračovat. Mimo to mam v hlavně hned několik nápadů na povídky a jelikož poslední dobou trpím menšími depresemi a budu mít fůru času, nejspíš se dostanu i na nějaké to psaní.

Keep Calm and Rock On, BITCHES!
30th June 2011
Ms. Coco Rouge
 


Comments

1 Amelia | Web | 30. june 2011 at 22:30 | React

Také vítám znovu na blogu a děkuji :-) V tom, že je tumblr zlo máš naprostou pravdu, alespoň v ohledu, že co jednou schvátí, už nikdy nenavrátí ... Tohle léto jedu tak akorát do prčic, takže je program celkem jasný - seriálové/filmové maratony, knihy, tumblr, čtení McFassy povídek + ještě pár podobných šlechetných činností. Jinak MTV jsem taky jeden čas propadla, ale časem mi ty pořady začaly připadat hloupější a hloupější až jsem od něj nakonec upustila :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.