July 2011

i feel weird. i'm weird.

25. july 2011 at 10:28 | Rouge
Uh. Stěžuji si, že to tu zanedbávám a pak to tu začnu zanedbávat ještě víc. Ale taková už zřejmě budu. Blog mě prostě nebaví a ta malá část mě, která ho vést chce, je prostě moc prťavá.

Snažím se psát a nejde mi to. Možná jsem si tu před pár týdny stěžovala, jak jsem před třemi lety psala hrozné nesmysly, ale alespoň jsem něco psala. Pche.

Momentálně svůj volný čas trávím tím, že projíždím tumblr, čtu fan fiction na téma Glee Project a Dameron a nebo čtu Harryho Pottera and the Philosopher's stone. Mám taky jakousi snahu dát do kupy svou kondici, neúspěšně.


Nakonec otec opravdu dodržel slovo a jeli jsme koupit kytaru. Což je mimochodem hrozně vtipné, poněvadž mi začal nabízet, že se složí s příbuznýma na nějaké pořádné klávesy, jen aby mi tu kytaru rozmluvil. Well, nerozmluvil. A teď tu tak hezký stojí opřená o skříň a čeká, až začnu. Jenže já jaksi nevim, jak přesně začít. Možná to přeci jen nebyl úplně nejlepší nápad. Shit.

Tenhle odstavec vyzněl úplně divně a jinak, než jsem chtěla, takže ho ignorujte.
Celá rodina byla nedávno otřesena (No, nedávno. Zhruba před měsícem), když bratránek, anglický výraz se mi líbí víc, came out of the closet. Já z toho byla nadšená. Ještě, aby ne. Ehm. Ale to se nedá říct o všech ostatních. Oni dělají, jako kdyby jim to nevadilo. Ale ty jejich komentáře, co tu pak mají... Ránu bych jim dala. Kdyby jim to opravdu nevadilo, tak by přece vůbec neřešili, že už to všichni ví, a že všude chodí se svým novým přítelem a, jak říká moje sestra, že se tím "chlubí". Pravda, sestra došla k úžasnému zjištění, jak málo stačí, aby začala toho člověka vnímat úplně jinak, ale když mi řekla něco ve smyslu, že se s tím snad chlubí a že je to teď hrozně moderní, být gay, jakási náklonost k ní trochu opadla, ale...Co nadělat. Lidi jsou prostě ignoranti, kord v "cestujeme-zpátky-v-čase-o-20-let" České republice. Holt né každý dychtivě sleduje seriály s homosexuálním podtextem a nebo čte fan fictions. Whatever.

Prázdniny se pomalu, ale jistě krátí. Jsem naštvaná, protože naši si vzali na čtrnáct dní dovolenou, pak jedu na soustředění, pak je asi týden a pak zase škola. Takže jsem měla "prázdniny" pouhých čtvrnáct dní, kdy jsem byla doma sama. To byla nádhera! Zato teď...Chmm. Máti má dovolenou teprve první den a už je na ránu. Stejně jsem se rozhodla, že příští rok prostě strávím brigádou. Nejradši bych jela do Anglie, sbírat jahody nebo borůvky nebo tak. Což mi připomíná se vás zeptat (ačkoli počet čtenářů je minimální) - nevíte někdo, jak takovouhle brigádu sehnat? Všichni říkají, že je nejlepší to zařídit přes někoho, kdo už tam někdy byl. Nevíte náhodou o něčem?

Uh, jsem se rozepsala. Well, to je všechno. Byla jsem trochu frustrovaná, proto zřejmě změna designu (Ano, jsem hrozná kopírka, já vím) a tenhle článek. Kdy se ozvu příště, netuším. Ani nevím, jestli vůbec budu přidávat nějaké výtvory nebo jestli se teda dokopu něco napsat. Nejspíš ne. Ale naděje umírá poslední, ne?

19.7.2011

19. july 2011 at 13:46 | Rouge
Okay, dočkali jste se. Není toho zrovna hodně a všechny - well, skoro všechny - jsou zaměřené na Game of Thrones (Ale Harry hrá, taky v GoT, takže teoreticky...)

Theme; Game of Thrones (1-4) • Robin Hood (5)

18th July 2011 - i love you, you love me, we all love each other

18. july 2011 at 16:16 | Rouge
Ách, zanedbávám to tu. Já vím, já vím. A štve mě to. Jenže poslední tři dny mě vážně šíleně bolí hlava a nedokážu se vůbec na nic soustředit. A předtím jsem proseděla celý den u Game of Thrones (Vážně jsem všechny epizody sjela najednou, protože to bylo prostě "WOW! Další, další!"). Navíc jsem se pokoušela trochu zaměřit víc na tvorbu, jmenovitě pár ušmudlanýchblendů/artů/pictů/whatever, a vůbec mi to nejde a hrozně dlouho mi to trvá. So. That's it.Jen tedy o sobě dávám vědět, že žiju. Jo a taky, že jsem nadmíru spokojená s včerejší epizodou The Glee Projectu, protože konečně vypadl ten, koho jsem chtěla vyhodit už na začátku. A začala jsem mít ráda Lindsay. Muhaha.


15th July 2011; It's Friday, Friday, gotta get down on Friday!

15. july 2011 at 12:58 | Rouge

It's Friday, Friday...Ne, neblázním. Jen vždy v pátek mám hroznou potřebu zazpívat si Rebeccu Black. It's not that bad. Joking, it's REALLY bad.

Ach ta nostalgie. Dnes kolem půl čtvrté ráno jsem konečně dokoukala Robina Hooda. Třetí sérii jsem zkoukla doslova během jednoho dne, ani nevím proč. Možná proto, že jsem to chtěla mít co nejrychleji za sebou. Nakonec to nebylo až tak zlé, posledních pět dílů jsem byla celkem napjatá a na úplném konci i slza ukápla.


12th July 2011; Oh simple thing, where have you gone?

13. july 2011 at 0:13 | Rouge

Před chvílí jsem dokoukala druhou sérii Robina Hooda. Ach ta nostalgie. Vážně cítím ten hnusný knedlík v krku. Ale vydržela jsem to. Tentokrát ano. Teď už mě čeká jen třetí série. Nejsem na ní nějak odvařená, vážně ne. Mé dvě nejoblíbenější postavy chybí a nahradí je dvě mnou naprosto nenáviděné. Paráda. Alespoň mě to přivedlo k rozhodnutí, že po Robinovi si musím stáhnoutGame of Thrones. Nejen, že to vypadá zajímavě, ale hraje tam Harry Lloyd - u kterého se ale vůbec nemůžu zbavit proud mama feelings, když ho teď vidím - a to momentálně potřebuji nejvíc - more Harry in my fabulous life! Yeah!
Navíc, vážně uvažuji nad tím, že začnu psát. Prostě cítím nutkání. A hlavně mám hroznou potřebu seřvat polovinu postav seriálu a jak jinak to realizovat?


11th July 2011; Hammer time!

11. july 2011 at 20:56 | Rouge
Oh boy. I actually don't know where to start. My mind is full of thoughts right now, so I'm gonna just split it out. I'm pretty sure you won't read this anyway, so it doen't really matter. Shit.

Než začali prázdniny, udělala jsem si v hlavě jakýsi seznam věcí, které chci za ty dva měsíce udělat. Ale jak jistě všichni víme, chtít je málo. Jenže jak se donutit to skutečně udělat? To už vám nikdo neporadí. Jasně, existuje pár trumbelínů, kteří vám budou cpát různé rady a návody a podobné, jenže takovéhle věci si dle mého musí každý vyřešit sám. But why it must be so hard?


10.7.2011

10. july 2011 at 22:14 | Rouge
So. Jak jistě vidíte, změnila jsem design a ještě se trochu peru s tou věcičkou vpravo, což má být menu, ale to už je jen formalitka. Je hodně jednoduchý, ačkoli s nastavováním jsem se patlala snad hodinu.
Jinak tento update bych označila za "Robin Hood spam". Jsou všechny na úplně jedno brdo, ale to už zřejmě k mému stylu patří.
Dokonce se mi i omylem podařilo vytvořit kratičký příběh na téma "sušenka". Schválně, jestli si toho všimnete. Hope you like it.


8th July 2011; Svěsil hůl podél těla...OH YEAH.

8. july 2011 at 13:44 | Rouge

Hello Coconuts,
opět to tu zanedbávám, dammit. Každopádně tentokrát pro to mám krásnou výmluvu a to fakt, že včerejší večer, až do půl čtvrté, jsme s Temprence pročítali náš starý blog (Rouge-Temprence.blog.cz), kde je stále uložená naše první povídka Konkurenční Boj (Fan Fiction na Robina Hooda) a to prostě nešlo. Ještě teď se tomu musím hrozně smát a vážně uvažuji nad tím, že bych se pustila do glosování. Ale tak, pořád se utěšuji slovy, že to bylo před třemi roky a že jsme od té doby ušli HODNĚ velkou cestu. Ačkoli, jak podotkla Temprence, některé ty věci tam ani pořádně omluvit nejdou, jak je to strašné...Musím se však přiznat, že to ve mně probudilo jakési nutkání zase začít psát nějakou Hoodovskou fan fiction. I to, že si znovu pouštím všechny díly a doufám, že tentokrát se dostanu i na tu třetí sérii a vydržím u ní, té touze dost napomáhá. Snad mě to zase přejde. Pokud ne, brzy tu čekejte nějakou slátaninu ve stylu Konkurenčního Boje.

Allan a Dale...Yep, Definitely one of the reasons why I am watching this stupidity.

Well a co jiného se momentálně v mém životě děje? Nic zvláštního, really. Zjistila jsem, že moje babička má tričko The Beatles a nosí ho. Koupila jsem si kraťasy, pánské a přišla na to, že v pánském oddělení si toho vyberu víc, než v dámském. Byla jsem na venkovním představení Marná Lásky Snaha a kostyméři jsou blázni. Konečně jsem viděla Kung-fu Pandu 2 a mezi ty malé děti jsme s kamarádkou velmi dobře zapadly, ačkoli jsme se nasmáli víc, než ty mrňata. Mimochodem, holčička vedle nás se po patnácti minutách filmu zeptala své maminky, jestli už půjdou domů. Jo a zítra mám narozeniny.

Keep Calm 'cause WE ARE ROBIN HOOD!

8th July 2011
Ms. COCOmaster


6.7.2011

6. july 2011 at 0:26 | Rouge

Hello fellaz! Pravděpodobně se každou chvílí pozvracím, neb jsem před chvílí snědla párky s hořčicí, ale to mi nezabrání v tom vám sem dát mé nejnovější výtvory a to pár otřesných ikonek z dnešního odpoledne. Tedy včerejšího...To je jedno. Zítra, tedy dnes, snad přidělám ještě nějaké další. Hope you like it!Team Starkid; Productions

4. july 2011 at 1:20 | Rouge