11th July 2011; Hammer time!

11. july 2011 at 20:56 | Rouge
Oh boy. I actually don't know where to start. My mind is full of thoughts right now, so I'm gonna just split it out. I'm pretty sure you won't read this anyway, so it doen't really matter. Shit.

Než začali prázdniny, udělala jsem si v hlavě jakýsi seznam věcí, které chci za ty dva měsíce udělat. Ale jak jistě všichni víme, chtít je málo. Jenže jak se donutit to skutečně udělat? To už vám nikdo neporadí. Jasně, existuje pár trumbelínů, kteří vám budou cpát různé rady a návody a podobné, jenže takovéhle věci si dle mého musí každý vyřešit sám. But why it must be so hard?


Možná se ptáte, o čem to vlastně žvlatlám, když je teprve jedenáctého a prázdniny jsou v podstatě ještě před námi. Well, dneska jsem si uvědomila, že říkat "teprve jedenáctého" je nesmysl, protože dva měsíce jsou vlastně hrozně krátké a za chvíli bude po nich. Obzlávště jsem chtěla stihnout něco udělat se svojí fyzičkou, než odjedu za měsíc na soustředění, a pochybuji, že to do té doby sithnu, poněvadž na to mám v podstatě čtrnáct dní, vezmu-li v úvahu, že naši neustále mají dovolenou a furt někdo doma otravuje, takže nebudu mít na ty své cvičení prostor. A pak jsem taky chtěla zkouknout všechny série Bones a pak snad i House. Ještě před týdnem se to zdálo naprosto zvládnutelné a teď? Pořád jsem na druhé sérii Robina Hooda, třetí na mě čeká a...Prostě to nestihnu a štve mi to a prostě s tím musím otravovat vás.
WHATEVER. Bullshits about The Glee Project up next!


The Glee Project. Pochybuji, že to tu někdo sleduje, ale stejně se musím k včerejší epizodě "Dance Ability" napsat pár svých poznámek.
  1. Let me just say - Ryan Murphy, you little fart! For no reason, really. I just wanted to say that for sooo long for sooo many things. So yeah, Ryan, you're a fart.
Co se domácího úkolu týče, jsem ráda, že vyhrál Sam. Vážně z nich předvedl asi to nejlepší. Lindsay tam skákala jak koza, McKynleigh tam neměla zrovna moc prostoru, Cameron byl prostě Cameron, stejně tak Damian, Matheus musí přestat s tím vyhrnováním trička, seriously, he's annoying as shit, a Alex? Předváděl tam bůh ví co, vůbec to nebylo dobré a ještě se frajer urazí, protože nevyhrál a protože on tam z nich přeci jediný umí tančit. Idiotas.
Can't touch this video bylo geniální. Matheus mě sice rozesmál, ale Erik to vystihl dobře "He's turning into divo." And I don't like divas or divos. Alex mě naštval snad ještě víc už jen tím, že tam byl. I don't like him, so what?
A konečně se dostáváme k eliminaci. I'm gonna say it again - MURPHY, YOU LITTLE FART! Vyhodit McKynleigh? To co tam předvedla bylo geniální! A tolik se snažila a zlepšila se a- pfff. Matheus měl jít. Alex mě sice štve možná ještě o trochu víc než on, ale to co předvedl on bylo prostě fantastický. Ne, ne, měl to být Matheus. Měl jít už v druhém kole místo Ellis. Sice t
am tentokrát nehopsal po pódiu na jedné noze a normálně i odzpíval text, ale udělal tam striptýz. Bitch, když ti Ryan řekl, že máš dávat víc najevo své sexy, nemyslel tím, že se tam máš vyslíknout do naha. Stupid midget.

Okay, trochu jsem se naštvala, ale už jsem v klidu. Jsem ráda, že zůstali mí favoriti. Cameron byl neuvěřitelně roztomilý, když si byl jistý, že půjde do Bottom Three a oni mu řekli, že dostal ještě šanci. Jak tomu nemohl uvěřit. djkdfhksue. Damian nezvládající kroky byl ještě roztomilejší. Marissa a její butt, ehm. Dokonce jsem i za tu Lindsay ráda. Hlavně jsem nadšená z toho Lindsay/Cameron duetu, co bude příští týden.

Okay, this is enough for today. Hope my articles don't bother you.

KEEP CALM and DANCE!
11th July 2011
Ms. COCO


 


Comments

1 Kimeo | Web | 11. july 2011 at 22:21 | React

Zkušenost mi říká, že i když si chci udělat úplně titěrnou věc - třeba dodívat se na nějaký ten seriál, stejně ji nezvládnu :'D Proto jsem letos jakékoliv prázdninové plány vzdala, sedím jenom v chládku doma na zadku, kdo by se vzrušoval xD Každopádně, respekt pro lidi, co svoje prázdninové plány a předsevzetí plní.
Um.. Mnoho štěstí s fyzičkou i seriály. :'D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.