12th July 2011; Oh simple thing, where have you gone?

13. july 2011 at 0:13 | Rouge

Před chvílí jsem dokoukala druhou sérii Robina Hooda. Ach ta nostalgie. Vážně cítím ten hnusný knedlík v krku. Ale vydržela jsem to. Tentokrát ano. Teď už mě čeká jen třetí série. Nejsem na ní nějak odvařená, vážně ne. Mé dvě nejoblíbenější postavy chybí a nahradí je dvě mnou naprosto nenáviděné. Paráda. Alespoň mě to přivedlo k rozhodnutí, že po Robinovi si musím stáhnoutGame of Thrones. Nejen, že to vypadá zajímavě, ale hraje tam Harry Lloyd - u kterého se ale vůbec nemůžu zbavit proud mama feelings, když ho teď vidím - a to momentálně potřebuji nejvíc - more Harry in my fabulous life! Yeah!
Navíc, vážně uvažuji nad tím, že začnu psát. Prostě cítím nutkání. A hlavně mám hroznou potřebu seřvat polovinu postav seriálu a jak jinak to realizovat?


Pořád jaksi nemůžu uvěřit, že vážně dostanu k narozeninám kytaru. Tedy alespoň doufám, že si to někdo nerozmyslel. Je to jedna z věcí, které jsem vždycky hrozně chtěla. Umět hrát na kytaru. Bohužel taky jedna z těch, o kterých prostě jen tak přemýšlíte, ale vlastně je nikdy neuděláte. Nevím, proč jsem se z ničeho najednou rozhodla, že o tom nebudu jenom přemýšlet a vážně jsem si o to řekla. Goooosh. I just have these feelings like - what if I can't do this?Vážně mám hrozný strach, že mi to nepůjde, že budu úplně nemožná. Hraji sice na piano, v notách se vyznám, ale akordy, stupnice, tóniny a podobné věci, to mi prostě nikdy nešlo a nikdy jsem se to pořádně nenaučila. Budou to zase jen vyhozené peníze. Jako tenkrát, když jsem si řekla o tablet, vlastně jsem to ani pořádně nemyslela vážně, a já ho skutečně dostala. Taky jsem zjistila, že kreslit vážně neumím a tablet je momentálně, bůh ví kde, nepoužívaný. But I want it so bad! Meeeh.

Next subject? Oh yeah. V životě je určitý moment, kdy si uvědomíte, jak vlastně moc některé lidi máte rádi. Já dneska takový moment měla, když jsem byla u své babičky. Vážně mi až teď došlo, jak moc ji ráda poslouchám. Chodím k ní hrát na klavír, jelikož na svůj nemám peníze ani prostor, a pokaždé, když skončím s hraním, sednu si k ní a ona mi prostě vypráví. Navíc hrozně krásně kreslí, ačkoli v dnešní době už se tomu tolik nevěnuje, takže když něco popisuje, rovnou mi to i namaluje. Dneska se dostala přes brigády a maturitní ples, až po svou první třídu. (Bývalá učitelka. Obviously.) Říkala, že jí tehdy bylo teprve osmnáct a dostala páťáky. Nejvíc mě rozesmála, když řekla, že na ně nemá žádné špatné vzpomínky, ačkoliv to byli pěkní grázlové (Na konci roku prý ze hřbitova sebrali všechny kytky a přinesli je učitelům) a vyklubali se z nich ještě větší - "Jeden myslim kradl a ten další snad i někoho zabil...mmm...Já na ně ale nemam špatný vzpomínky." Jo jo, prostě babička. Jen mě udivuje, že to může trvat tak dlouho, než si něco takového uvědomíte. I mean...Seventeen years? That's a while.

Uhm, next? Ooooh. HARRY POTTER tommorow! Vlastně nejsem až tak nadšená, jak bych očekávala. Nikdy jsem nebyla nijak velký Potterhead. Četla jsem všechny knížky, viděla všechny filmy a řekla bych, že se v Potter světě docela i vyznám. Jen jsem to prostě nikdy zvlášť necítila,you know? A to, že je konec éry, to popravdě taky moc nevnímám. Možná proto, že to za konec nepovažuji. Co si pamatuji, tak Harry Potter existoval odjakživa. A neumím si představit, že by kdy existovat přestal. Nope, I'm pretty sure that I will still remember Harry Potter at age of 70.Tedy, pokud se toho věku dožiji, samozřejmě. Ale pravda, jakási touha vzít si na sebe nějaké oblečení v barvách Griffindoru a zpívat si "Gotta get back to Hogwards" po skončení filmu, tu je. Ale pak si vzpomenu, že žiju v pitomé ČR a ne Americe a že tady to takhle prostě nefunguje.Pfff.

I think that's all for today. Well, yesterday...whatever.
Snažila jsem se najít nějaký vhodný obrázek, ale nenašla jsem žádný, který by řádně vystihoval moje pocity, tudíž jsme dnes bez obrázku.

Keep Calm & Carry On My Wayward Son!
(Don't you cry no more)

 


Comments

1 Destel | Web | 13. july 2011 at 20:07 | React

Game of Thrones si určitě stáhni... nebudeš litovat. Já teď marně čekám, kdy mi jakože k narozeninám přijde halda knih a mezi nimi i druhý knižní díl - Střet králů... a nemůžu se dočkat podzimu, kdy se začně natáčet (nebo možná už vycházet) druhá série.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.