15th July 2011; It's Friday, Friday, gotta get down on Friday!

15. july 2011 at 12:58 | Rouge

It's Friday, Friday...Ne, neblázním. Jen vždy v pátek mám hroznou potřebu zazpívat si Rebeccu Black. It's not that bad. Joking, it's REALLY bad.

Ach ta nostalgie. Dnes kolem půl čtvrté ráno jsem konečně dokoukala Robina Hooda. Třetí sérii jsem zkoukla doslova během jednoho dne, ani nevím proč. Možná proto, že jsem to chtěla mít co nejrychleji za sebou. Nakonec to nebylo až tak zlé, posledních pět dílů jsem byla celkem napjatá a na úplném konci i slza ukápla.


Cenu za nejlepší postavu dostává Gisborne. Vážně jsem si ho oblíbila, z třetí série je rozhodně můj nejoblíbenější. A nejhorší postava je zřejmě Kate. Isabella mě sice štvala víc, ale přeci jen nakonec byla záporák, takže Kate all the way. Tvůrci mě tak hrozně moc naštvali určitýma momentama a úmrtíma, že se vážně přemáhám, abych nezasedla a nezačala psát nějaký nový blábol. Temprence trefně podotkla, že by se z toho vyklubal Konkurenční Boj V.
Ale teď už se nadšeně vrhám na Game of Thrones. Yaaaaay!

Ano, byla jsem na půlnoční premiéře, ano, slza též ukápla a ano, mohlo to být lepší. Ale i tak to bylo frickin' intense. Nemyslím si, že bych nějaký jiný díl takhle vnímala. I když to bylo zřejmě proto, že to byl poslední díl. A taky jsem neměla nijak valné nároky. Whatever. Bylo to překvapivě krátké a některé momenty vážně na zhroucení....Nechci tu nějak spoilerovat, prostě si na to zajděte a posuďte sami. Já byla spokojená. Vlastně uvažuji, že na to půjdu ještě jednou...

Keep Calm & Call Harry Potter!

Mimochodem, pokusím se v nejbližší době konečně dodělat to pitomé menu a snad přidat i něco jiného, než ty moje otravné žvásty :)


 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.