3rd July 2011; Oh Oh Christmas Tree!

3. july 2011 at 21:53 | Rouge

Dear Little Coconuts,
Nikdy se nesnažte grilovat, když je venku jedenáct stupňů a prší. Vážně. Je to akorát hrozně trapné a prostě to nezkoušejte.
Anyway. Za pár dní bude mít má maličkost narozeniny. Sweet seventeen, oh yeah! A prostě nedokáži odolat a musím se s vámi podělit o pár dárečků, které jsem k té příležitosti dnes obdržela. Nejdřív bych chtěla podotknout, jak neuvěřitelně štědří můj strýc a jeho přítelkyně jsou - dostat záložku a čokoládu na rozpouštění...Vážně, víc jsem si nemohla přát. Pravda, na sestru, která k dvacetinám dostala mýdlo a pantofle to rozhodně nemá, ale děkuji, opravdu jste se překonali. Ovšem nejvíc mě dostal dárek od babičky, která mi věnovala jakýsi hudební časopis jménem Hitbox a to z roku 1999. Pořád přemýšlím, jestli ho koupila někde v antikvatiáru, v Levných knihách a nebo ho prostě měla doma. A hlavně - kde na tyhle nápady chodí?
Tolik k narozeninovým dárkům. Ano, sice neustále tvrdím, že bych vůbec žádné dárky dostávat nemusela a že nestojím ani o žádné rodinné sešlosti nebo oslavy, ale tímhle mě vážně odrovnali. V dobrém i ve zlém.Ale dost stěžování. Asi tak před půl hodinou jsem se pustila do psaní jakési povídky. Vůbec nevím, jaký to bude žánr a kam to bude směřovat, ale rozhodla jsem se to neřešit a nechat tomu volný průběh. Nevím, kdy to tu zveřejním a jestli vůbec. Můžu vám jen prozradit fakt, že se to odehrává v Asheville v Severní Karolíně na jedné střední škole a celý děj se bude motat kolem téhle novopečené sedmnáctileté dívky jménem Sam. Původně jsem tam rozhodně chtěla zamíchat nějaké to nadpřirozeno, ale tím už si taky nejsem zrovna dvakrát jistá. Jak jsem říkala, uvidím co se z toho nakonec vyklube.

Jó a taky se musím pochlubit! Zítra se jdu konečně do kina podívat na Kung-Fu Panda 2. Říkám konečně, protože jsem to měla v plánu už asi tak před dvěmi měsíci, ale to se jaksi pokazilo (Možná si někteří z vás vzpomínáte na mé výlevy o tom slavném Fritolovi...No? Never mind. It was stupid anyway...) a kamarádka, s kterou už jsem hrozně dlouho nikde nebyla, navrhla abychom někam zašli. Navíc v úterý mě čeká Marná Lásky Snaha tedy divadelní představení pod širým nebem. Doufam jen, že zase nebude pršet. Minulý rok na Revizorovi to ale byla docela sranda...Vidět všechny ty lidi v pláštěnkách. Jen mi těch herců bylo líto. Chudáci byli promočení až na kost. A pak samozřejmě to nejlepší a to půlnoční premiéra Harryho Pottera. Řekla jsem si, že když je to naposled, kašlu na zábrany a prostě půjdu.
Shit, I'm turning into some culture maniac. Dammit.

Keep Calm & Tweet about it!
3rd July 2011
Ms. Coco Rouge
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.