8th July 2011; Svěsil hůl podél těla...OH YEAH.

8. july 2011 at 13:44 | Rouge

Hello Coconuts,
opět to tu zanedbávám, dammit. Každopádně tentokrát pro to mám krásnou výmluvu a to fakt, že včerejší večer, až do půl čtvrté, jsme s Temprence pročítali náš starý blog (Rouge-Temprence.blog.cz), kde je stále uložená naše první povídka Konkurenční Boj (Fan Fiction na Robina Hooda) a to prostě nešlo. Ještě teď se tomu musím hrozně smát a vážně uvažuji nad tím, že bych se pustila do glosování. Ale tak, pořád se utěšuji slovy, že to bylo před třemi roky a že jsme od té doby ušli HODNĚ velkou cestu. Ačkoli, jak podotkla Temprence, některé ty věci tam ani pořádně omluvit nejdou, jak je to strašné...Musím se však přiznat, že to ve mně probudilo jakési nutkání zase začít psát nějakou Hoodovskou fan fiction. I to, že si znovu pouštím všechny díly a doufám, že tentokrát se dostanu i na tu třetí sérii a vydržím u ní, té touze dost napomáhá. Snad mě to zase přejde. Pokud ne, brzy tu čekejte nějakou slátaninu ve stylu Konkurenčního Boje.

Allan a Dale...Yep, Definitely one of the reasons why I am watching this stupidity.

Well a co jiného se momentálně v mém životě děje? Nic zvláštního, really. Zjistila jsem, že moje babička má tričko The Beatles a nosí ho. Koupila jsem si kraťasy, pánské a přišla na to, že v pánském oddělení si toho vyberu víc, než v dámském. Byla jsem na venkovním představení Marná Lásky Snaha a kostyméři jsou blázni. Konečně jsem viděla Kung-fu Pandu 2 a mezi ty malé děti jsme s kamarádkou velmi dobře zapadly, ačkoli jsme se nasmáli víc, než ty mrňata. Mimochodem, holčička vedle nás se po patnácti minutách filmu zeptala své maminky, jestli už půjdou domů. Jo a zítra mám narozeniny.

Keep Calm 'cause WE ARE ROBIN HOOD!

8th July 2011
Ms. COCOmaster

 


Comments

1 r e b e c c a | Web | 9. july 2011 at 21:50 | React

Hahahah, stihla jsem to, takže ...

Happy birthday, happy birthday, happy birthday to you, dear Rouge.

:D Hele, já na tom nemá, kouknout se do starších článků na blogu :D Svoje první dítě (myslím tím blog), mám už dobrý skoro šest let, a asi si dokážeš představit, co tam musí bejt za materiál :D ale možná to někdy pro pobavení udělám :D

Hehehe, já náhodou taky koukala na Robinna Hooda :D Shit, měla jsem napsaný pěkně dlouhej odstavec, když jsem si uvědomila, že to bylo plný spoleirů, a nejsem obeznámená s tím co všechno víš o třetí řadě :D Takže mlčím.

2 Rouge | Email | Web | 9. july 2011 at 22:20 | React

[1]: Oh děkuji, děkuji za písničku :D

Ona je to neuvěřitelná sranda to pročítat, vážně. Si tak říkám, jestli jsem tak pitomá pořád a nebo jsem za ty tři roky pobrala alespoň trochu rozumu.

Třetí řada. Já viděla asi první čtyři díly. Vím tak nějak kdo všechno umře i jak to dopadne.
Má nejoblíbenější postava byl Will, ten se do třetí série nevrátil, ani Djaq. Kate mi přišla neuvěřitelně otravná, bratr Tuck vůbec nebyl ten starý dobrý bratr Tuck, jak jsem si ho vždy představovala a byl ještě otravnější než Kate. No a Robin mě štval už od první série, ale v tý třetí byl vážně na ránu. Takže jsem se na to vykašlala. Ještě Allana jsem měla hodně ráda a toho, no. SPOILERS. :-D A Much chudák už to nezachránil.
Díky bohu, že z plánu na čtvrtou sérii sešlo. Vážně si neumim představit, co by to bylo za Robina Hooda bez Robina Hooda. :-D

3 r e b e c c a | Web | 10. july 2011 at 22:07 | React

[2]: Héééj takže ty seš nakonec víc informovanější než já. Ehm, na poslední věta, to jako znamená že oni nám zabili Robina Hooda? :D Mno já se pořiznám (klidně mě ukamenuj) že jsem ho měla ráda :D Ale neměla jsem ráda tu jeho NevimJakSeTaPipkaJmenuje :D Hele s takovou chutí jsem na to koukala, ale teď už bych za to ani nezakopla :D

4 Rouge | Email | Web | 10. july 2011 at 22:18 | React

[3]: No, třetí série končí tím, že zdemolují Nottingham a polovinu hlavních postav zabijou, včetně Robina :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.