i feel weird. i'm weird.

25. july 2011 at 10:28 | Rouge
Uh. Stěžuji si, že to tu zanedbávám a pak to tu začnu zanedbávat ještě víc. Ale taková už zřejmě budu. Blog mě prostě nebaví a ta malá část mě, která ho vést chce, je prostě moc prťavá.

Snažím se psát a nejde mi to. Možná jsem si tu před pár týdny stěžovala, jak jsem před třemi lety psala hrozné nesmysly, ale alespoň jsem něco psala. Pche.

Momentálně svůj volný čas trávím tím, že projíždím tumblr, čtu fan fiction na téma Glee Project a Dameron a nebo čtu Harryho Pottera and the Philosopher's stone. Mám taky jakousi snahu dát do kupy svou kondici, neúspěšně.


Nakonec otec opravdu dodržel slovo a jeli jsme koupit kytaru. Což je mimochodem hrozně vtipné, poněvadž mi začal nabízet, že se složí s příbuznýma na nějaké pořádné klávesy, jen aby mi tu kytaru rozmluvil. Well, nerozmluvil. A teď tu tak hezký stojí opřená o skříň a čeká, až začnu. Jenže já jaksi nevim, jak přesně začít. Možná to přeci jen nebyl úplně nejlepší nápad. Shit.

Tenhle odstavec vyzněl úplně divně a jinak, než jsem chtěla, takže ho ignorujte.
Celá rodina byla nedávno otřesena (No, nedávno. Zhruba před měsícem), když bratránek, anglický výraz se mi líbí víc, came out of the closet. Já z toho byla nadšená. Ještě, aby ne. Ehm. Ale to se nedá říct o všech ostatních. Oni dělají, jako kdyby jim to nevadilo. Ale ty jejich komentáře, co tu pak mají... Ránu bych jim dala. Kdyby jim to opravdu nevadilo, tak by přece vůbec neřešili, že už to všichni ví, a že všude chodí se svým novým přítelem a, jak říká moje sestra, že se tím "chlubí". Pravda, sestra došla k úžasnému zjištění, jak málo stačí, aby začala toho člověka vnímat úplně jinak, ale když mi řekla něco ve smyslu, že se s tím snad chlubí a že je to teď hrozně moderní, být gay, jakási náklonost k ní trochu opadla, ale...Co nadělat. Lidi jsou prostě ignoranti, kord v "cestujeme-zpátky-v-čase-o-20-let" České republice. Holt né každý dychtivě sleduje seriály s homosexuálním podtextem a nebo čte fan fictions. Whatever.

Prázdniny se pomalu, ale jistě krátí. Jsem naštvaná, protože naši si vzali na čtrnáct dní dovolenou, pak jedu na soustředění, pak je asi týden a pak zase škola. Takže jsem měla "prázdniny" pouhých čtvrnáct dní, kdy jsem byla doma sama. To byla nádhera! Zato teď...Chmm. Máti má dovolenou teprve první den a už je na ránu. Stejně jsem se rozhodla, že příští rok prostě strávím brigádou. Nejradši bych jela do Anglie, sbírat jahody nebo borůvky nebo tak. Což mi připomíná se vás zeptat (ačkoli počet čtenářů je minimální) - nevíte někdo, jak takovouhle brigádu sehnat? Všichni říkají, že je nejlepší to zařídit přes někoho, kdo už tam někdy byl. Nevíte náhodou o něčem?

Uh, jsem se rozepsala. Well, to je všechno. Byla jsem trochu frustrovaná, proto zřejmě změna designu (Ano, jsem hrozná kopírka, já vím) a tenhle článek. Kdy se ozvu příště, netuším. Ani nevím, jestli vůbec budu přidávat nějaké výtvory nebo jestli se teda dokopu něco napsat. Nejspíš ne. Ale naděje umírá poslední, ne?
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.