a moment, a love, a dream, a laugh, a kiss, a cry.

2. august 2011 at 14:15 | Rouge
Hello once again! Hrozně se nudím, proto zřejmě jdu zase přidat nějaký hrozný nesmysl, který si stejně nikdo nepřečte. Whatever. Prázdniny pomalu utíkají. Na jednu stranu se mi do té školy chce, protože to celodení vysedávání na počítači už mě vážně nebaví, ale na tu druhou vůbec. Už jsem si zase stihla navyknout na tu samotu a weirdness. Nemluvě o mém spacím režimu. Představa, že od září budu chodit spát cca v deset a vstávat v šest je...přinejmenším děsivá. Momentálně deset hodin večer je pro mne doba, kdy začínám ožívat. A ty lidi. Chmmm. Vážně mám některé ráda. Ale těch, kteří mi jdou proti srsti a nebo se s nima vůbec neznám, je převaha. Navíc vůbec nikdo neví, jak to bude vypadat, protože nás spojili se Střední průmyslovkou, u které jsme předtím byli v pronájmu, a na konci školního roku se nedokázali domluvit ani na tom, kterým vchodem budeme chodit. Prostě nějak zatnu zuby a přežiju to. Yeah, that sounds like a good plan. A jednoduše se budu řídit tímto ↓


Poslední dobou se zabavuju tím, že neustále šmejdím na tumblru a hledám věci, především o Glee Projectu. Ano otravovala jsem s tím už předtím, ale teď budu ještě víc, protože je to oficiálně moje nejnovější největší závislost. A bude to znít divně, ale vzala jsem si od těch děcek ne málo věcí k srdci. Už ani tolik neřeším, kdo z nich vyhraje - ačkoli Damian by byl vážně vynikající, vezmuli v úvahu události poslední epizody - protože si mě přeci jen všichni nějak získali. Upřímně bych je v Glee nejraději viděla všechny. New Directions of season 4. No? Okay.

Oh a tohle je mimochodem moje nová nejposlouchanější písnička. Na kterou mě přivedl právě Cameron Mitchell z Glee Projectu.


tumblr_lp7pwjf8F31qh6prxo1_250.gif (250×150)

Imma go now. SO bye. Do doby neurčité.
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.