I am back bitches!

24. august 2011 at 16:50 | Rouge
Hello there! Uhm. Vrátila jsem se ze soutředění už v pátek, ale doslova jsem prospala celý víkend - uvědomila jsem si, že jsme za celý týden nešli spát dřív než v jednu a poslední dva dny snad až ve tři, takže jsem měla trochu deficit - a pak na blog samozřejmě nějak nebyla nálada. Teď už tu náladičku trochu mám, především proto, že se hrozně nudím, ven se mi jít nechce - včera jsem si trochu zničila nohy, když jsem šla pár kiláčků v žabkách - a kytaru jsem před chvílí zahodila, protože mně už vážně bolelo zápěstí - zřejmě to opravdu držím špatně. BUT. Projížděla jsem tumblr a narazila na tento geniální obrázek :


a prostě jsem si řekla "shit, tímhle se budu řídit." Well, a kde jinde si ty své nápady, kresbičky a psaníčka budu ukládat? Congrats, pokud jste pochopili, co mám na mysli.

Well. That's probably enough. Nejspíš budu měnit design, zase. Škola začíná až za týden a i když mám naplánované asi další tři návštěvy kina, stejně se určitě budu nudit, tudíž - DEAR LITTLE COCONUTS, here I come!

 


Comments

1 Pauleen | Web | 26. august 2011 at 21:11 | React

Zajímavý seznam... :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.