someone make her a dude, so I can punch her.

9. august 2011 at 14:30 | Rouge
Holla amigos! Upřímně se mi chce zalést do postele a nic nedělat. Otec si nějakým záhadným způsobem skřípl nerv na prdeli - slušná slova se mi nelíbí - takže nemůže pomálu ani chodit. Takže jenom leží. Takže musim chodit a všechno mu nosit. Sranda. Navíc v pátek jedu na soustředění, na které se mi ale vůbec nechce.

Ale zpátky k tématu. A tím je dneska seriál Community.


Ani nevím, jak jsem se k tomuto seriálu dostala. Měla jsem ho napsaný na svém "Zkoukni" seznamu a jelikož jsem po Game of Thrones neměla co dělat a na Bones ani House jsem se nějak necítila, pustila jsem se do tohohle. První díl mě moc nenadchl, ale jak už to bývá, první díl vždycky stojí za prd a musíte zkouknout alespoň další tři díly, aby jste se do toho dostali. Sice pořád nepatří mezi seriály, ke kterým bych měla potřebu se vracet, nejspíš proto, že tam není žádná postava, která by mi vyloženě přirostla k srdci (snad jen Abed), ale rozhodně pobaví. 3/4 vtipů jsou sice reference a narážky na věci, které neznám, takže to ani zdaleka nechápu, ale ten zbytek stačí. Mám za sebou zatím celou první sérii, chystám se ještě dnes na druhou.
Co se ještě těch postav týče, docela jsem si taky oblíbila Brittu a Troy taky není nejhorší. A Seňor Chang je génius. U Pierce si vůbec nejsem jistá, jestli ho mám nesnášet nebo nechat být a Shirley mi občas leze na nervy. Díly si sice moc nepamatuju, ale ten, kdy po sobě celá škola šla do války v paint-ballu, byl dobrej. Vybavuju si ještě ten s kuřecími křídélky. Nejlepší z celého seriálu jsou ovšem scény Abeda a Troye nakonci epizod. U těch jsem se fakt musela smát. Mam hroznou potřebu naučit se ten jejich španělskej rap. A ještě jsem si teď vzpomněla na ten Halloweenský díl! Nebo to nebyl Halloween? Whatever. Abed je nejlepší Batman všech dob.

@ senselessreprise.tumblr.com

Enough said for today!
Rozhodně si Community sežeňte, pokud sháníte nějaký nový seriál. Stojí za to.

 


Comments

1 r e b e c c a | Web | 10. august 2011 at 15:02 | React

Community je náhodou fajnový :D taky se mi líbilo, ale jak jsi řekla, sama se k němu vracet už asi znova nebudu. Jako párkrát jsem se host nasmála, ale celkově je to jenom taková oddychovka :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.