we could have had it all. rolling in the deep.

4. august 2011 at 16:10 | Rouge
Ach ano, i já jsem propadla Adele. Ale nemůžete mě obviňovat, protože to skoro nejde, jí nepropadnout. Krásná, talentovaná, britská. Chmmm. Ano, kvůli lidem jako ona mám deprese. Ale díky lidem jako ona se z nich dostávám. Paradox.

O Adele jsem poprvé slyšela asi před čtyřmi měsíci, kdy mi spolužačka pustila její 'Rolling in the Deep'. Okamžitě jsem si sehnala 19 i 21, což jsou dvě její alba, a i když se mi - popravdě - nelíbí úplně všechny, našla jsem si několik budu-si-je-pouštět-pořád-dokola skladeb. Mezi mé top rozhodně patří již zmiňované 'Rolling in the Deep', ale také 'Someone Like You', 'Turning Tables', 'Set Fire To The Rain' a 'Rumor Has It'.

Just singing along, that's basicaly what I do the whole time.


Jaký styl hudby to je, to přesně nevím. Tetička wikipedie říká soul/r&b/blues, tak jí budeme věřit. Popravdě mi tu teď hraje zrovna 'Turning Tables'. Lalala. ♪♫ I can't give you what you think you gave me. ♪♫

A pokud jste od Adele ještě nic neslyšeli, tady jsou ti moji favoriti.

Set Fire to the Rain

Someone Like You

Rumor Has It

Rolling in the Deep

Turning Tables

That's enough for today.
Proč článek o Adele? Well, proč ne? Stejně sem nikdo nechodí a stejně nemám co jiného přidávat. Whatever. Zítra třeba zase napíšu něco o někom/něčem jiném. Mám dnes obzvlášť dobrou náladu. Ano, tím to bude.

@ jas-loves-u.tumblr.com

Until then - adios!
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.