mama mia, here i go again...

8. august 2011 at 13:35 | Rouge
Hi guys! Mam trochu spoždění s články, ale sestra se rozhodla taky jednou za čas vyspat doma - máme společný pokoj - takže na psaní nějak nebyl čas. Chtěla jsem jeden článek věnovat novému seriálu na který koukám, ale momentálně se chystám k babičce na klavír - už sem bůh ví jak dlouho nehrála, nemluvě o tom, že bych měla trénovat kytaru -, takže ho napíši buď dnes večer a nebo zítra (Podle toho, jestli sestra zase odjede a nebo tu ještě bude oxidovat).
Jen jsem chtěla říct, jak hrozně smutná jsem. Koukala jsem na včerejší Glee Project a mé přání, že Alex půjde domů, se opět nesplnilo. Naopak mi vyhodili Hannah, která byla naprosto úžasná - skadoosh - a o které jsem si myslela, že se klidně dostane až do finále. Alespoň Lindsay byla v bottom three a konečně od ní mám nějaké sólo. Sice 'Maybe This Time' není píseň, kterou bych od ní chtěla slyšet, ale pořád mi to stačí. Mimochodem, Samova verze 'Animal' byla divná.
Každopádně jsem četla spoiler - kterým už ale vůbec, vůbec nevěřím -, že aby ve finále byli jen dva proti sobě, tak příští týden půjdou domů dva lidi. Doufám, že to bude Alex a Sam. Lindsay a Damian proti sobě, to by bylo prostě geniální.

A já teď mizím k té babče. Adios!

 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.