when i was younger i saw my daddy cry.

5. august 2011 at 19:56 | Rouge
Next article please! Dnes jsem se opět rozhodla věnovat Glee Projectu. Ano, jsem otravná, ale tentokrát jsem zvolila takovou nenásilnou cestu. Vlastně jsem se jen chtěla vyjádřit k videoklipu, který bude v nadcházející epizodě Believability.
Paramore zbožňuji a zbožňuji 'The Only Exception', takže jsem měla trochu strach, jak si s tím poradí, ale nakonec to dopadlo vcelku dobře. Nezní to hrozně, vypadá to pěkně a celá ta logika 'ta chce toho, jenže ten chce toho, jenže ten chce tu, jenže ta chce toho, jenže ten chce uplně tu první' je...přinejměnším vtipná.


Jako první je tam Hannah. Na celém tom videoklipu se mi nejspíš zamlouvá nejvíc. Vypadá tam jako panenka. Možná nemá nejsilnější hlas ze všech, ale tady zní naprosto krásně. Podle mého odvedla skvělou práci.
Následuje Alex. Ten sice není zrovna můj neoblíbenější, ale v tomhle videu mu to taky šlo. Ta scéna kdy má tu ruku položenou jen pár centrimetrů od Damiana se mi líbí uplně nejvíc. A ten úsměv na konci. O trošku horší než Hannah, ale pořád dobrá práce.
Damian. Poor, poor Damian. Na něm je uplně vidět, jak se hrozně snaží nehýbat tím obočím. (Kdo to nesleduje - Damian jakmile začne zpívat, jeho obočí, well. His eyebrows go wild.) Jak si tam čmárá do notýsku je neuvěřitelně vtipný a roztomilý zároveň (a že zpívá Lindsay prostě není náhoda! Ano, jsem zartupilý Damsay shipper, no a?) a zní poměrně taky dobře.
Čímž se dostáváme k Lindsay. Ta tam vypadá naprosto krásně. Nakonec to přeci jen i dobře zahrála. Ale ten hlas mi tam vůbec nesedí. Podle mě je až moc tvrdej. I to jak se tváří k tomu hlasu prostě nejde.
Samuel. Chmmm. Se Samem je to těžký. Hlas? Naprosto geniální. Předpokládám, že tedy vyhrál Homework assigment, neb tam má snad největší part, ale to hraní... Jo super, ale jak někdo psal na youtube v komentářích, mohl se aspoň usmát. Chvílemi to vypadá spíš jako kdyby plánoval na Hannah nějakou krutou pomstu.

So, můj "vítěz" je rozhodně Hannah. Doufam, že se dostane do dalšího týdne, aniž by musela dělat Last Chance Performance. Damian je doufám taky safe.
Bottom Three (podle mě) - Lindsay (což je načase, protože od ní chci slyšet nějaký sólo :D), Sam a Alex, který už snad konečně půjde domů.

Enough for today! More tommorow. Maybe.
Momentálně jsem se dala do velkého úklidu, takže uvidím, podle nálady.
Mimochodem, začínám mít malou crush na Emma Stone. That girl is just...

@ harvey-kinkle.tumblr.com


 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.