i know you don't listen to me.

12. august 2011 at 13:21 | Rouge
Ugh. Zameškávám, já vím, ale poslední dva dny jsem doslova strávila tím, že jsem hrála majongh. Vůbec u toho nepřemýšlím a 9 z 10 her prohraju. Ale tak co. Taky jsem dokoukala druhou sérii Community a nakonec se k tomu přeci možná v budoucnu někdy vrátím. Na mém seznamu neoblíbených postav jsou oficiálně Pierce, Annie a Shirley a paintballové epizody jsou prostě ty nejlepší. Přemýšlím, na co budu koukat teď. Do nového Torchwoodu se mi pořád nechce. Než jsem si pustila Children of Earth taky to trvalo docela dlouho. Viděla jsem na tumblru cosi jako Sirens. Vypadalo to docela zajímavě a bylo to britské, takže se možná pustím do toho. A nebo si dám opáčko Black Books, na které se už nějakou chvíli chystám. Chmmm. Pořád mám depresi z toho, že v neděli prošvihnu díl TGP, který je předposlední. Na finále už díky bohu budu doma. Ale...prostě mi to štve. Doufám, že Tempína nezapomene a v pondělí mi napíše sms, kdo vypadl. Kvůli tomu si pro signál na kopeček klidně i vyběhnu.
Uh a kdyby to ještě někdo nepochopil, jedu na soustředění. Asi tak za dvě a půl hodinky. A vůbec se mi tam nechce. Ale už mám zbaleno. A zabalila jsem si sama! Haha! Stejně jsem určitě x věcí zapomněla.


Vracím se asi v pátek, nejsem si uplně jistá. Vsadím se, že zase přijedu a prospím celý den, jako vloni. To jsem přijela, usnula asi ve dvě hodiny, probudila se o půlnoci, došla si na záchod, šla zase spát a vztávala jsem v jednu odpoledne. Stane se. Hlavně jsem zvědavá, jestli si někdo vzpomene, že mám svátek. Muhaha, pochybuji. Třeba se nám letos povede ukořistit pokoj s televizí, vlastním záchodem a sprchou. Muhaha, opět pochybuji.
...
MNĚ SE TAM FAKT NECHCE.
...
Whatever. Nějak to přežiju. Snad. Navíc s námi jedou florbalisti. Prostě to bude zajímavý.
Uh uh, ještě bych se s vámi mohla podělit o nějakou muziku, že? Chmmm, co tu máme.

Poslední dobou mám furt něco puštěné - to aby při hraní majongh nebylo ticho - a zjistila jsem, že se mi začínají zamlouvat hudební styly, které se mi předtím nezamlouvaly. Začala jsem poslouchat Coldplay, Phantom Planet a taky The Temper Trap. Tak tedy pár ukázek.

Coldplay - Shiver
Tahle písnička se mi zřejmě líbí proto, že jsem jako první slyšela cover od Camerona Mitchella a byla to láska na první poslech. Jeho verze je dost odlišná, ale nic to nemění na tom, že tohle teď poslouchám skoro pořád.

Phantom Planet - Dropped

The Temper Trap - Down River
Mou nejposlouchanější od této skupiny je Sweet Disposition, ale mám pocit, že tu už jsem sem někdy dávala, so.


That's enough for today. Jak jsem říkala, vracím se v pátek. Do té doby napsanou a přejte mi, ať se nezabiju.

♫ I looooooove youuuuuu ♪
image


 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.