and sarah smiles like sarah doesn't care

5. september 2011 at 16:59 | Rouge |  Little Something From The Mama
Tumblr_lm9ag2wdvg1qh81keo1_500_large

Cítím se, jako kdybych měla každou chvílí upadnout do bezvědomí a neprobrat se dřív, než druhý den odpoledne. Škola mě naprosto vyčerpala a to jsme tam vážně nic nedělali. Jen jsme si rozebrali všechny možné referáty, zapsali všechny možné témata, která musíme zpracovat a poznamenali, které učebnice si máme koupit. Přesto mi hlava třeští neuvěřitelným způsobem a spánek se mi momentálně jeví jako jediná možná činnost. Jak tohle budu zvládat, to opravdu nevím. Největší hrůzu mám z německé konverzace a němčiny samotné. Dnes jsme měli konverzaci anglickou a pokud ta německá půjde stejně, pochybuji, že se dopracuji až do čtvrtého ročníku. A pokud se mi nějakým zázrakem podaří tam dojit, jednoduše neodmaturuji. Vyhlídky skvělé.

Aby toho nebylo málo, celý den prší. Ne, že by mi to až tak vadilo, déšť mám poměrně ráda a procházet se v dešti je jedna z nejlepších věcí, co můžete udělat. Ale běhat v tom dešti na autobus a pak celá promočená v mokrých botách sedět celý den ve škole, to není zrovna nejlepší. Nemluvě o cestě zpátky domů. Navíc, ten autobus už je sám o sobě dost narvaný a když jsou ještě všichni mokří...I když je to pořád lepší, než když je vedro a všichni jsou zpocení jak prasata.

Co mi dnes udělalo velikou radost je fakt, že nám zrušili plavání. Z nějakého důvodu měli jazykáři vždy v prvním nebo druhém ročníku půl roku plavání. Minulý rok jsme ho neměli, tudíž nás čekalo letos a prý ho nakonec nebudeme mít vůbec, protože na nás nemají peníze. A ještě nám oznámili, že se letos pojede na šest dní do Anglie. Sice to sečteno podtrženo vyjde přibližně na deset tisíc, což je šílená pálka, ale jsem ochotná šestřit jako blázen. Podívat se tam znovu, s mnohem lepší společností a více zkušenostmi než před téměř před dvěma lety, za to stojí. Doufám jen, že se mi tam pak podaří dostat ještě v létě na tu mou vysněnou brigádu sbírání jahod.

Vážně se teď přemáhám, abych si nešla lehnout. Potřebuju vymyslet nějakou aktivitu, která mě probere. Když mě se táák nechce nic dělat! Mimochodem, písnička nahoře je od mé pomerně oblíbené skupiny Panic! At The Disco a jmenuje se Sarah Smiles. Z nějakého důvodu mě totálně fascinuje.
 


Comments

1 r e b e c c a | Web | 7. september 2011 at 18:02 | React

Jak koukám, každý už něco ve škole dělá, a my furt nemáme ani pořádnej rozvrh a každej den jsme ve škole tak na tři naprosto nepotřebný hodiny. Už se nemůžu dočkat až nám to opravdu začne. Písnička je super, ještě ale radši z toho alba mám Hurricane.

2 Rouge | Email | Web | 8. september 2011 at 16:44 | React

Hurricane je taky dobrá. Ale mně se v podstatě to album líbí celý. Což je zázrak. :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.