blackbird singing in the dead of night

9. september 2011 at 18:31 | Rouge |  Little Something From The Mama

Fragrance-makeup-perfume-vintage-favim.com-138593_large

Mé plány rozjet blog nevyšli. Opět. Zřejmě to tentokrát ovšem nebude tím, že bych neměla chuť nebo múzu, ale školou. Vážně jsem od úterý naprosto vyflusnutá, odpoledne prospím a večer jsem se učila na dnešní opakovací test z němčiny, který jsem stejně pohnojila a nezbývá mi, než se modlit alespoň za trojku. A co je na tom nejhorší, pochybuji, že příští týden to bude lepší. Spíš předpokládám, že ještě horší. Hned v pondělí mě čeká opakovací test z matiky, v pátek opakovací test z chemie (vážně nechápu, co chce opakovat) a možná ještě opakovačka z angličtiny (což není zas takový problém). K tomu musíme zapracovat na prezentaci na dějepis, téma Nefertiti a její manžel, jehož jméno jsem zapomněla jakmile jsem si ho přečetla. K tomu všemu mám za čtvrtnáct dní prezentační téma na angličtinu a vážně nevím, co tam mám psát, takže bych se do toho chtěla pustit co nejdříve. Nemluvě o těch dalších třech tématech, které musím taky zpracovat. Je toho prostě hrozně. Do toho určitě ještě přibydou nějaké prezentačky z němčiny a na seminární práci o zvyklostech v Austrálii momentálně vážně kašlu.

Ráda bych se teď na chvíli vrátila zase ke Glee Projectu. Ano, toto téma tu velmi dlouho nebylo, ale když mně to nedá. Nechci řešit přímo TGP, ale jeho soutěžící a to Camerona a Damiana. Cameron konečně na svůj youtube channel nahrál nový cover. Mělo to být něco z TGP a nakonec to, protože hlasovali fanoušci, vyhrál Blackbird. Já si nemůžu pomoct, ale ta TGP verze mi přišla taková emotivnější. Nic to ovšem nemění na tom, že je to od Camerona, pro mne tudíž perfektní. Video jsem sice ještě pořádně neviděla, protože můj drahý počítač mě na něj nenechá podívat, ale tady ho máte.


Co se Damiana týče, očividně má dnes narozeniny. HAPPY 19th B-DAY, DAMO. Je poměrně deprimující vědět, že člověk jen o dva roky starší než vy už toho dokázal tolik. Vážně. Taky jsem si díky němu uvědomila, kolik jiných lidí, kolik holek žije na této planetě, díky jeho facebook page, kde mu neustále nějaké slečny píší přání. Je to prostě šílené a už se těším, až ho uvidím v Glee. Co jsem zatím četla, měl by hrát irského výmněného studenta (překvapivě) jménem Rory (oh my whovian heart!), který podle všeho bude bydlet u Brittany. Což se samozřejmě nebude líbit Santaně. No, rozhodně to bude zajímavééé.

Vážně nevím, co mám teď dělat. Musím si uklidit pokoj, vážně musím. Od pondělí se to tu postupně hromadí a už mě to vytáčí. Jenže momentálně na to zrovna moc nálady nemám. Taky bych chtěla jít trochu posilovat. Temprence mi neustále píše, jak chodí běhat a maká a já si pak připadam ještě jako větší bečka sádla, než jsem. Navíc, dostali jsme novou paní učitelku na tělocvik a už teď jsem si jistá, že umřu. Já chci zpátky naší Verunku! S tou jsme dělali jen aerobic, jógu a občas skákali přes švihadlo. Taky jsem si udělala minulý týden jakýsi náčrt, který bych ráda dokreslila a kdyžtak vám ho sem hodila. Nemluvě o tom, že na kytaru jsem za celý týden ani nešáhla. Já říkala, že jí chci koupit, abych se mohla o prázdninách učit. Ne, my ji prostě museli koupit tři týdny před koncem, když jsem byla ještě týden na soustředění. Ale tak, nebudu se stresovat, ne? Navíc, teď jsem našla jakýsi papír ze školy ještě z minulého roku pokreslený a popsaný vším možným, takže ho sem pravděpodobně nahraji. Ať se zasmějete.

 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.