it's not unsual to be loved by anyone

22. september 2011 at 20:26 | Rouge |  Little Something From The Mama
Yes! Konečně jsme se dočkali nové řady Glee. A co víc, četla jsem, že i Merlin se nám brzy vrátí. Není život prostě parádní? Vážně mě až děsí, jak moc takovéhle věci ovlivňují můj život. To, že začala třetí série Glee mě v podstatě celý týden drží v dobré náladě. A taky pár jiných věcí, o kterých nemusíte vědět. Co by vás však zajímat mohlo, je to, že jsem přišla na nový způsob jak dělat animace. Sice pořád zaostávám, co se barevnosti, kontrastu a podobných volovinek týče, ale jinak jsem spokojenost sama.


A zpět k Glee! SPOILERS. Musím se přiznat, že jsem možná čekala trochu víc. Ale to já dělám vždycky. Přesto to bylo geniální. Co mě překvapilo, bylo to, že Finn neměl skoro žádný prostor. Taky Tina překvapila, která toho pravděpodobně řekla víc, než v celé druhé sérii. I když je pravda, že jsem musela trochu vrtět hlavou nad tím, co jí tam scénáristé napsali. Celé to ujasnění, kdo je senior a kdo junior bylo podle mne trochu moc okaté, ale alespoň se to pro jednou vyřešilo. Sice jsem to tedy moc nepochopila (Odchází tedy všichni, kdomě Tiny a Artieho...a Mercedes ?), ale aspoň, že tak. Z čeho jsem byla uplně šíleně nadšená byl Blaine. Věděla jsem, že má přestoupit, ale holly shit, vážně jsem nečekala, že se kvůli tomu budu culit celý díl. Asi vážně neunesu vidět Klaine každou epizodu. Z té cuteness zešílím. Lindsay Pearce, alias Harmony, z Glee Projectu byla naprosto mind-blowing. Vážně, vážně doufám, že dostane víc jak dvě epizody. Bohužel tomu ale moc nevěřím, vzhledem k tomu, že je zřejmě senior. Hummelberry. Vedle Blaina a Harmony, vůbec nejlepší část z celého dílu. Vážně jsem ráda, že z nich Murphy udělal to, co z nich udělal.
Co se výběrů písní týče, byla jsem trochu zklamaná.

Anything Goes/Anything You Can Do - Harmony (Lindsay P.) - To byla snad nejlepší píseň a performance v celém díle. A ani netušíte, jaké proud mama feelings mám, když vidím, jak se to taky všem líbí a všichni ti Lindsay haters ji najednou mají rádi.

It's Not Unsual - Blaine (Darren C.) - Pokaždé, když to vidím, musím se neuvěřitelně smát. To jeho tancování. Zaručený zvedač nálady. Jinak je to samozřejmě neuvěřitelně geniální. Momentálně to tu poslouchám pořád dokola, protože Darrenův hlas mi prostě dělá věci...

Ding Dong The Witch Is Dead - Rachel and Kurt (Lea M. a Chris C.) - Well, je to Hummelberry duet, na tom se nedá nic zkazit. Sice bych možná šáhla po něčem jiném, ale šlo o Wicked - nebo ne? - a to je pro tenhle páreček klasika, tudíž taky spokojenost. To jejich vystoupení bylo přinejmenším úsměvné.

O We Got The Beat a You Can't Stop The Beat mám takové smíšené pocity. Vybrala bych prostě jiné písně. Tečka.

A na konec- It's not Unusual. Ať se zasmějete. Máte tam i španělské titulky, kdyby jste chtěli.

 


Comments

1 Peter Cross | Web | 24. september 2011 at 19:34 | React

No, na Glee nekoukám ale když to tak chválí všichni.. No, než jsem dočetl tvůj článek tak se mi začal stahovat první díl. ;)

2 Rouge | Email | Web | 25. september 2011 at 11:45 | React

[1]: No, zatim jsem se nesetkala s nikym, kdo by řekl, že se mu to vyloženě nelíbí :D Pak napiš, jak se to líbilo :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.