those patient hufflepuffs are true, and unafraid of toil

4. september 2011 at 1:02 | Rouge |  Little Something From The Mama
Il_570xn.253563659_large

Bylo mi řečeno, že jsem Potter-maniak. A očividně jsem. Na Pottermore jsem se poměrně těšila a nějakým zázrakem se mi podařilo předčasně zaregistrovat. Přesně měsíc jsem čekala na svůj uvítací dopis, který mi došel včera. Okamžitě jsem se pustila do prozkoumávání Pottermore a musím říct, že jsem víc než spokojena. Líbí se mi ty animace, líbí se mi ten nápad, líbí se mi ty poznámky od J.K. (Ten příběh, jak se seznámila Petunie a Vernon byl víc než dobrý) a jediné, na co se momentálně zmůžu, je pitomě se culit a každých pět vteřin vydat jakýsi ííííp zvuk. Měla jsem hrozný problém dostat se ke Gringottovým, neb jsem před tím musela najít svůj seznam věcí potřebných do prvního ročníků, který prostě nebyl nikde, ať jsem hledala kdekoli. Nakonec mi nějaká drahá slečna na tumblru poradila a já zjistila, že se mi to zobrazuje špatně. Jakmile jsem to spravila, našla jsem dopis, otevřela si účet u Gringottových a šla na nákupy. Po dlouhé rozvaze, zda si koupit kočku či sovu, rozhodla jsem se pro sovu. Ačkoli bych to teď nejraději změnila na kočku.
Pak jsem si vyrazila k Ollivanderovi pro hůlku, což mě vážně nadchlo. To může potvrdit Temprence, protože jsem jí o tom neustále nepřestávala psát. Nakonec si mě vybrala hůlka z platanového dřeva s dračí blánou, dvanáct a třičtvrtě palců dlouhá, lehce pružná. Obrázek jak jinak než geniální. Ale to už jsem se dychtivě proklikávala až k rozřazování do kolejí a...chvilka napětí...jsem v MRZIMORU (Hufflepuffs are particulary good finders!). Upřímně, nemůžu být víc nadšená. Já to tak nějak tušila. Vždy jsem o sobě přemýšlela jako o Havraspárovi, neb se mi zřejmě líbila ta myšlenka inteligence a takové té kreativity a vůbec, ale trochu jsem tušila, že to bude Mrzimor. To je totiž taková ta universální kolej, kam zapadnou všichni. A myšlenka toho, že bych měla být "loajální, přátelská, pravá a pracná" se mi víc než líbí. Navíc, společenská místnost Mrzimoru je hned vedle kuchyně, takže pro mne naprosto ideální.
Co říct, Pottermore si mě prostě získalo a konečně jsem v sobě objevila toho pravého nadšeného fanouška.

Tento článek zřejmě nedává vůbec žádný smysl a převelice se za něj omlouvám. Ovšem, potřebovala jsem si někde to své nadšení vybít a nepochybuji, že ještě někdy v budoucnu tu potřebu budu mít. Takže se těšte! Mimochodem, můj nick na Pottermore je ChaserEye150, pokud je tu někdo, kdo také získal předčasný přístup a chtěl by se snad kamarádit.
 


Comments

1 Rézi | Web | 4. september 2011 at 13:43 | React

Na Pottermore si sice musím počkat až do té velké officiální registrace ale kamarádka mi již posílala nějaké obrázky jak to tam vypadá. Jedném slovem : FANTAZIE!
Nemůžu se opravdu dočkat až se tam zaregistruji, jelikož už jen intro od samotné J.K. bylo naprosto dokonalé.
Blahopřeji k registraci a pekelně si to užívej. :D

2 Rouge | Email | Web | 4. september 2011 at 14:03 | React

[1]: užívám, užívám :D vážně si mě měla vidět, když mi to vyhodilo tu mojí hůlku. Jak pětileté dítě o Vánocích...:D A ten Mrzimor to ještě dodělal :D

3 Rézi | Web | 4. september 2011 at 14:10 | React

Úplně vím o čem mluvíš, když mi kamarádka posílala ty obrázky, málem jsem si poslintala klávesnici.
Ty interiéry, panebože! To je tak zatraceně všechno pěkné! :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.