October 2011

Never mind I'll find someone like you...or maybe not.

31. october 2011 at 22:12 | Rouge |  Little Something From The Mama
Ach ano. Má maličkost se už asi totálně zbláznila. Ale toho si nevšímejte. Nedávno jsem si sama diagnostikovala schyzofrenii, takže...
Blog jako takový už zřejmě nikdy vést nebudu. Nemám na to ani čas, ani náladu. Ale jak vidíte, rozhohdla jsem se to tu zasvětit animacím a různým challenge. Momentálně tu převládá Glee, protože to je momentálně zřejmě můj nejoblíbenější, nejsledovanější a dokáže-mě-naprosto-odreagovat-ější seriál. Jakmile si najdu trochu volného času, přidám pár dalších animací některé perfromance z jednotlivých dílů Glee, přesně jako jsem to udělala v minulém článku. Sice nevím, kdy to bude, protože tento týden mám absolutně nabitý, ale ráda bych nějak dohnala třetí sérii, abych pak mohla přidávat s každým novým dílem.

Tumblr_ltx0ox1eac1qafc06o1_1280_large

Poslední dobou nejsem schopná se k ničemu dokopat. Můj mozek si prostě vsugeroval, že na ničem nezáleží a co na tom, že budu mít samé čtyřky, stačí, že prolezu. Ať se přemlouvám, jak se přemlouvám, že takhle to prostě nejde, že se musím začít snažit, jinak se sebou vážně nikdy nebudu spokojená, pořád to nestačí, abych se vážně do něčeho pustila. Ano, dnes jsem udělala veliký pokrok, když jsem po čtrnácti dnech vytáhla Colbie, tedy mou pěknou kytaru, která neustále stojí v rohu, zahrála si těch pár akordů, co umím a naučila se nějaké nové, i když jsem je už stejně zapomněla, ale to bylo tak všechno. Dokázala jsem akorát sedět a stěžovat si, že sedím. Jsem prostě divná, tvrdím to pořád. A vymlouvat se neustále na věk a že je to v tomhle období normální, to už mě taky nebaví.

Ugh, zase si akorát tak vylívám srdíčko. Když já nemám komu jinému si stěžovat. Temprence už toho slyšela tolik, že jí to musí lést na mozek, takže jste to odnesli opět vy.


1x01 Pilot

29. october 2011 at 21:15 | Rouge |  Favourite Glee Performance Per Episode • Season 1

....

....

....

FAVOURITE GLEE PERFORMANCE PER EPISODE • SEASON 1
  • Don't Stop Believing - New Directions

....Just a small town girl, livin' in a lonely world
....She took the midnight train goin' anywhere
....Just a city boy, born and raised in south Detroid
....He took the midnight train goin' anywhereLets the gifs decide!

28. october 2011 at 13:19 | Rouge |  Little Something From The Mama
Okay. Na tohle jsem náhodou narazila na tumblru a musím to sem dát. Docela jsem se tomu nasmála, protože některý docela vážně sedí :D Jde o jakési GIF meme, neb na tumblru snad každý má svou složku s uloženými gify a- to je jedno...


1st gif represents who you are:9th is how you feel today:7th represents your taste in music:4th represents your relationship with your friends:17th represents your love life:3rd is something about you not many people know:15th is how you act when you're alone:20th is how today went for you:
11th is how your life will be:13th is how people see you:6th is how you will spend your last day on Earth:2nd is how you act around the person you're attracted to:10th is how your gender sees you:16th is how opposite gender sees you:19th represents you at your happiest:
Přiznávám, že některé to vystihli vážně dobře. "This is how your life will be" mě dostalo asi nejvíc...


Just to let you know I'm alive.

23. october 2011 at 15:01 | Rouge
Zase to tu solidně zanedbávám. Ale stane se. Momentálně mě škola tak vyčerpává, že se divím, že jsem s tím vážně ještě nesekla. A to jsem ve druháku. Chci se vidět v takovém čtvrťáku. Jestli tam dolezu, že.
Před chvílí jsem skončila s prezentací na anglickou konverzaci a musím říct, že jsem celkem spokojená. Nejen, že se mi povedlo ji dokončit dřív jak před třetí hodinou, ale taky jsem se nad tím nemusela vztekat jak nad tou poslední. I když je fakt, že o volném čase se samozřejmě bude psát líp, než o škole. Akorát asi každou chvílí přestanu mluvit. Neusále si to tu přeříkávám a vážně mi připadá, že mě opouští hlas. Asi je načase odložit to stranou a pustit se do psychologie, ze které mě čeká zejtra test. Achjo, už aby byla středa a prázdniny!

15.10.2011

15. october 2011 at 22:13 | Rouge
Tak tady je těch pár slibovaných animací z Merlina. Nejsou tak skvělé, jak jsem doufala a nakonec jich taky není tolik. Ale alespoň něco, ne? Nevím, za jak dlouho přidám něco dalšího. Zítra už je zase neděle a přes týden jsem ráda, když přijedu domů, sednu a vypnu. Hope you like it.

Gifs
Theme: Merlin

...

...

...Tags : Gifs - Merlin

10.10.2011 - Uuuugh, let's blow this shit up!

10. october 2011 at 18:51 | Rouge |  Little Something From The Mama
I am pissed. Really pissed. A nejvíc mi štve právě to, že jsem naštvaná. Od začátku školního roku snad nebyl jedinej den, kdyby mě nikdo nenasýřil a nebo jsem neměla depresi. Dneska už to vypadalo slibně a ejhle, stejně mě museli naštvat. Nevadí. Vždycky, když mám takovouhle náladu, mám pak sto chutí se sebou něco dělat a hlavně se předvádět. Takže si zítra beru nové boty, na takovém pěkném podpatečku a jestli mě někdo naštve, tak ho upřímně šlápnu. Jen doufám, že se na tom zabiju, jen co vyjdu ze dveří.

Jediné plus je to, že jsem byla tak naštvaná, až sem z toho začala tvořit. Vzala jsem si do parády první díl čtvrté série Merlina a udělala z něj pár animací. Zrovna včera jsem si totiž projížděla své staré blogy a narazila nejen na pěkná spisovatelská dílečka, ale právě taky na animace. A zase mě to začalo bavit. Mám jich zatím asi jenom pět a ne zrovna kvalitních, ale určitě nějaké ještě přidělám a zítra je tu máte. Možná i s nějakými jinými animacemi, třeba z Glee, budeli nálada a čas.

Achjo. Upřímně bych si teď nejradši zalezla do postele a nevylezla dřív jak v sobotu. Ale co se dá dělat, povinnosti volají a do školy za mne, bohužel, nikdo chodit nebude. Zítra mě navíc čeká test z biologie, na který vážně nevím, co se mám učit a i kdybych věděla, stejně bych se neučila, protože nemám poznámky. Vážně bych se svým přístupem ke škole měla začít něco dělat. Už teď mi vychází 4 z němčiny, ze které mám jakýmsi záhadným způsobem odmaturovat a propadám z češtiny. Za což se mimochodem hrozně stydím. Jedinou útěchou je mi fakt, že za to nemůže mluvnice, ale literatura, na kterou jsem se prostě nenaučila.

Dost stěžování. Stejně sem vám jen chtěla říct, aby jste se těšili na ty animace...No a aby to tu nekřadlo.

Lights will guide you home

9. october 2011 at 0:47 | Rouge |  Little Something From The Mama

Dadadá. Ano, nejspíš mi už totálně hráblo. Nevím, čím to je, ale poslední dobou se moje nálada mění ještš rychleji, než kdy jindy. Vážně si občas říkám, jestli náhodou nemám nějakou psychickou poruchu a rozdvojenou osobnost, protože mi opravdu nedělá problém se v jedné chvíli chovat tak a během pěti vteřin onak. Ale což, o tomhle jsem vážně mluvit nechtěla.


Ugh. Napřed bych se ráda trochu vyjádřila k minulému dílu Glee. Nikdy jsem neměla Mercedes dvakrát v lásce, nejspíš proto, že nemůžu vystát divy (ačkoli Rachel, ani Kurt mi nevadí, ba naopak) a po tomhle díle jí nemám ráda ještě víc. Prostě mi nesedí a její příštup mě neuvěřitelně vytáčí. Velkou poklonu za Mika. Konečně, po dvou sériích, zpíval a dostal nějaké story. Ještě Tina by taky mohla konečně zase trochu zazářit a jsem spokojena. Co se písní týče, Fix You je momentálně má hitovka, můžete si jí poslechnout výše, ačkoli jsem ji napoprvé ani nedoposlouchala. Run The World bylo geniální, stejně tak Cool od Mika a teď tu celý večer poslouchám It's All Over. EFFIE I'M THYYYAAAAD! Ale ani o Glee jsem mluvit nechtěla.

Chtěla jsem jen podotknout změny, které jste si jistě všimli a také toho, že jsem se rozhodla zavést cosi, co na tumblru funguje běžně. Já tomu říkám meme, ačkoli se to tak zřejmě nejmenuje. V menu můžete najít odkaz na oblíbená performance z třetí sezóny Glee a určitě se chystám dělat i jiné věci. Jako třeba "20 oblíbených celebrit" nebo "6 screencaps za epizodu" a podobně. KONEČNĚ jsem trochu pohnula s gify, takže snad nějaké přidám.

Well, to by bylo všechno. Kdybych si měla stěžovat na všechno, co mi momentálně trápí, byl by to článek sakra dlouhý. Takže vás toho ušetřím, nechci odradit těch pár posledních čtenářů co mi zbylo. A jdu spát.