10.10.2011 - Uuuugh, let's blow this shit up!

10. october 2011 at 18:51 | Rouge |  Little Something From The Mama
I am pissed. Really pissed. A nejvíc mi štve právě to, že jsem naštvaná. Od začátku školního roku snad nebyl jedinej den, kdyby mě nikdo nenasýřil a nebo jsem neměla depresi. Dneska už to vypadalo slibně a ejhle, stejně mě museli naštvat. Nevadí. Vždycky, když mám takovouhle náladu, mám pak sto chutí se sebou něco dělat a hlavně se předvádět. Takže si zítra beru nové boty, na takovém pěkném podpatečku a jestli mě někdo naštve, tak ho upřímně šlápnu. Jen doufám, že se na tom zabiju, jen co vyjdu ze dveří.

Jediné plus je to, že jsem byla tak naštvaná, až sem z toho začala tvořit. Vzala jsem si do parády první díl čtvrté série Merlina a udělala z něj pár animací. Zrovna včera jsem si totiž projížděla své staré blogy a narazila nejen na pěkná spisovatelská dílečka, ale právě taky na animace. A zase mě to začalo bavit. Mám jich zatím asi jenom pět a ne zrovna kvalitních, ale určitě nějaké ještě přidělám a zítra je tu máte. Možná i s nějakými jinými animacemi, třeba z Glee, budeli nálada a čas.

Achjo. Upřímně bych si teď nejradši zalezla do postele a nevylezla dřív jak v sobotu. Ale co se dá dělat, povinnosti volají a do školy za mne, bohužel, nikdo chodit nebude. Zítra mě navíc čeká test z biologie, na který vážně nevím, co se mám učit a i kdybych věděla, stejně bych se neučila, protože nemám poznámky. Vážně bych se svým přístupem ke škole měla začít něco dělat. Už teď mi vychází 4 z němčiny, ze které mám jakýmsi záhadným způsobem odmaturovat a propadám z češtiny. Za což se mimochodem hrozně stydím. Jedinou útěchou je mi fakt, že za to nemůže mluvnice, ale literatura, na kterou jsem se prostě nenaučila.

Dost stěžování. Stejně sem vám jen chtěla říct, aby jste se těšili na ty animace...No a aby to tu nekřadlo.
 


Comments

1 Peter Cross | Web | 14. october 2011 at 20:47 | React

No hele, tak já zase propadám z matiky že jo takže. :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.