Lights will guide you home

9. october 2011 at 0:47 | Rouge |  Little Something From The Mama

Dadadá. Ano, nejspíš mi už totálně hráblo. Nevím, čím to je, ale poslední dobou se moje nálada mění ještš rychleji, než kdy jindy. Vážně si občas říkám, jestli náhodou nemám nějakou psychickou poruchu a rozdvojenou osobnost, protože mi opravdu nedělá problém se v jedné chvíli chovat tak a během pěti vteřin onak. Ale což, o tomhle jsem vážně mluvit nechtěla.


Ugh. Napřed bych se ráda trochu vyjádřila k minulému dílu Glee. Nikdy jsem neměla Mercedes dvakrát v lásce, nejspíš proto, že nemůžu vystát divy (ačkoli Rachel, ani Kurt mi nevadí, ba naopak) a po tomhle díle jí nemám ráda ještě víc. Prostě mi nesedí a její příštup mě neuvěřitelně vytáčí. Velkou poklonu za Mika. Konečně, po dvou sériích, zpíval a dostal nějaké story. Ještě Tina by taky mohla konečně zase trochu zazářit a jsem spokojena. Co se písní týče, Fix You je momentálně má hitovka, můžete si jí poslechnout výše, ačkoli jsem ji napoprvé ani nedoposlouchala. Run The World bylo geniální, stejně tak Cool od Mika a teď tu celý večer poslouchám It's All Over. EFFIE I'M THYYYAAAAD! Ale ani o Glee jsem mluvit nechtěla.

Chtěla jsem jen podotknout změny, které jste si jistě všimli a také toho, že jsem se rozhodla zavést cosi, co na tumblru funguje běžně. Já tomu říkám meme, ačkoli se to tak zřejmě nejmenuje. V menu můžete najít odkaz na oblíbená performance z třetí sezóny Glee a určitě se chystám dělat i jiné věci. Jako třeba "20 oblíbených celebrit" nebo "6 screencaps za epizodu" a podobně. KONEČNĚ jsem trochu pohnula s gify, takže snad nějaké přidám.

Well, to by bylo všechno. Kdybych si měla stěžovat na všechno, co mi momentálně trápí, byl by to článek sakra dlouhý. Takže vás toho ušetřím, nechci odradit těch pár posledních čtenářů co mi zbylo. A jdu spát.

 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.