Never mind I'll find someone like you...or maybe not.

31. october 2011 at 22:12 | Rouge |  Little Something From The Mama
Ach ano. Má maličkost se už asi totálně zbláznila. Ale toho si nevšímejte. Nedávno jsem si sama diagnostikovala schyzofrenii, takže...
Blog jako takový už zřejmě nikdy vést nebudu. Nemám na to ani čas, ani náladu. Ale jak vidíte, rozhohdla jsem se to tu zasvětit animacím a různým challenge. Momentálně tu převládá Glee, protože to je momentálně zřejmě můj nejoblíbenější, nejsledovanější a dokáže-mě-naprosto-odreagovat-ější seriál. Jakmile si najdu trochu volného času, přidám pár dalších animací některé perfromance z jednotlivých dílů Glee, přesně jako jsem to udělala v minulém článku. Sice nevím, kdy to bude, protože tento týden mám absolutně nabitý, ale ráda bych nějak dohnala třetí sérii, abych pak mohla přidávat s každým novým dílem.

Tumblr_ltx0ox1eac1qafc06o1_1280_large

Poslední dobou nejsem schopná se k ničemu dokopat. Můj mozek si prostě vsugeroval, že na ničem nezáleží a co na tom, že budu mít samé čtyřky, stačí, že prolezu. Ať se přemlouvám, jak se přemlouvám, že takhle to prostě nejde, že se musím začít snažit, jinak se sebou vážně nikdy nebudu spokojená, pořád to nestačí, abych se vážně do něčeho pustila. Ano, dnes jsem udělala veliký pokrok, když jsem po čtrnácti dnech vytáhla Colbie, tedy mou pěknou kytaru, která neustále stojí v rohu, zahrála si těch pár akordů, co umím a naučila se nějaké nové, i když jsem je už stejně zapomněla, ale to bylo tak všechno. Dokázala jsem akorát sedět a stěžovat si, že sedím. Jsem prostě divná, tvrdím to pořád. A vymlouvat se neustále na věk a že je to v tomhle období normální, to už mě taky nebaví.

Ugh, zase si akorát tak vylívám srdíčko. Když já nemám komu jinému si stěžovat. Temprence už toho slyšela tolik, že jí to musí lést na mozek, takže jste to odnesli opět vy.

 


Comments

1 Temprence | Email | Web | 1. november 2011 at 13:16 | React

I´m fine. Mě to na mozek neleze :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.