December 2011

Alrighty, bitches, here's the deal.

29. december 2011 at 14:40 | Rouge
Že by tohle byl už fatální konec? Budu předstírat, že znám význam slova fatální a řeknu, že ano. Blog už mě prostě nebaví. Snažila jsem se tu touhu nějakým způsobem probudit, čehož jste si možná všimli, ale nefunguje to. Tvořit mi poslední dobou prostě nejde. Normální grafika se mi stala zapovězenou a pokaždé, když přijdu s nějakým poměrně dobrým nápadem na povídku, zase to pustím s otráveným "meh", protože vím, že takové to další potřebné už nevymyslím. Jediné, čeho ještě poslední dobou jsem schopná, je kreslení a to není na takové úrovni, abych se s ním chtěla někde chlubit. Jsem prostě perfekcionista. Možná ještě přijdu s nějakým nápadem, jak v sobě tu potřebu vylívat si srdíčko a svou nevyužitou kreativitu na blogu, ale do té doby je tohle opravdu konec.

Bylo mi ctí. No, to možná kecám, ale zní to hezky.

Forever yours,
Rouge


GM; Favourite Male Character

26. december 2011 at 16:25 | Rouge |  Glee Meme


GLEE MEME • FAVOURITE MALE CHARACTER
Blaine Anderson (portrayed by Darren Criss)

Mám takové tušení, že něco podobného už jsem jednou zkoušela a minule jsem odpověděla, že mou oblíbenou mužskou postavou je Kurt. To bylo do té doby, než se na scéně objevil jeho nynější přítel Blaine. Možná je to tím, že ho hraje Darren Criss, pro kterého mám prostě slabost, a nebo, že je gay (z nějakého důvodu se vždy homosexuální postava stává automaticky mou oblíbenou), ale pokaždé, když se Blaine objeví na scéně, upřímně mám radost. A ačkoli souhlasím s tím, že má narozdíl od jiných postav až moc prostoru a je neuvěřitelně vtipné a nereálné, že je teprve třeťák, ale na druhou stranu jsem za to neuvěřitelně ráda, protože jeho prostě nemám dost. Což je další znamení, že spin-off "Klainchel in New York" se prostě musí stát. Nemluvě o tom, že na mém Glee playlistu jsou songy od Blaina a Warblers těmi nejhranějšími.3x05 The First Time 1/2

12. december 2011 at 19:57 | Rouge |  Favourite Glee Performance Per Episode • Season 3

xx

xx

xx

FAVOURITE GLEE PERFORMANCE PER EPISODE • SEASON 3
  • Uptown Girl - Dalton Academy Warblers
....Uptown girl
....She's been living in her uptown world
....I bet she never had a backstreet guy
....I bet her momma never told her why
....I'm gonna try for an uptown girl3x04 Pot 'o Gold

10. december 2011 at 22:20 | Rouge |  Favourite Glee Performance Per Episode • Season 3

xx

xx

xx

FAVOURITE GLEE PERFORMANCE PER EPISODE • SEASON 3
  • Last Friday Night (T.G.I.F.) - Blaine Anderson and New Directions
....Last Friday night
....Yeah we danced on tabletops
....And we took too many shots
....Think we kissed but I forgot3x03 Asian F

10. december 2011 at 18:52 | Rouge |  Favourite Glee Performance Per Episode • Season 3

xx

xx

xx

FAVOURITE GLEE PERFORMANCE PER EPISODE • SEASON 3
  • Fix You - Will Shuester with New Directions
....And the tears come streaming down your face
....When you lose something you can't replace
....When you love someone but it goes to waste
....Could it be worse?all the other kids with the pumped up kicks...

3. december 2011 at 22:06 | Rouge |  Little Something From The Mama
Poslední dobou jsem vážně jeden velký uzlíček nervů. Stačí málo a jsem neuvěřitelně vytočená a nebo naopak div nevytopím svými slzami byt. Viním z toho školu, protože mě vážně nenapadá, co jiného by mě mohlo tolik stresovat. Ve škole totiž poslední dobou vážně prodělávám jeden neúspěch za druhým. Kromě angličtiny a možná tak dalších dvou předmětů, se mi totiž všechny ostatní rapidně zhoršili. A čím to je? Nevím. Je to jako věčný koloběh - jsem stresovaná, mám nervy, nezvládám školu, mám ještě větší nervy, nezvládám školu ještě víc a tak to jde pořád dokola a dokola a stupňuje se to a pochybuji, že jsem na to byla kdy dřív hůř, co se psychického stavu týče. Ráda bych proto tímto proklela všechny lidi, kteří mi kdy tvrdili, že má škola je neuvěřitelně lehká a vysmívali se. Upřímně bych vás nejradši všechny praštila.

Tumblr_lvn51o3che1qmevz7o1_500_large

Včera jsem si udělala menší výlet do Mariánských lázní, kde má kamarádka bydlí a měla závěrečnou v tanečních. Byl to naprosto geniální den, vážně mě překvapilo, kolik jsme toho stihli a uplně nehorázně jsem se nasmála. Nejvtipnější pak byla cesta domů, protože naše plány na přespání padli, tudíž pro nás můj drahý tatínek ve dvanáct hodin přijel. Trefit zpátky do Plzně by nebyl normálně problém, ale má druhá kamarádka, která jela se mnou, bydlí kousek od Plzně a chtěli jsme ji tam vyhodit, museli jsme jet jinudy a vážně, vážně mě baví navigovat. Když máte telefon s přesnou a parádní navigací, je to vážně sranda. Člověk si pak i připadá důležitě.

Co jiného bych vám o svém bytí ještě povyprávěla? Ach ano, opět jsem se setkala s argumentem, že potřebuji kluka. Vážně musím působit neuvěřitelně zoufale, když mi tohle opět sdělil, ještě ke všemu kluk. Na mé argumetny mi bylo řečeno, že přeci láska hory přenáší a bůh ví co ještě. Na jednu stranu jsem si vážně zaťukala na čelo, protože takhle naivní nejsem ani já, ale na tu druhou jsem si zase řekla, že jsem možná až moc...zatrpklá. Well, Bůh ví. Ale jestli mi ještě jednou někdo řekne, že si potřebuju najít kluka, vytáhnu pánvičku a praštím ho. Vážně.

Ačkoli mám momentálně hroznou náladu na psaní všelijakých slohů, tak vážně nevím, co psát sem. Srdíčko už jsem si dneska vylila tomu nejvíc nepravděpodobnýmu člověku a i jsem se trochu vyvztekala. Oh a ještě na závěr - vážně, ale vážně nestíhám školu, tudíž blog je v ještě větší nefunkčnosti než kdy před tím. A ano, jde to.