all the other kids with the pumped up kicks...

3. december 2011 at 22:06 | Rouge |  Little Something From The Mama
Poslední dobou jsem vážně jeden velký uzlíček nervů. Stačí málo a jsem neuvěřitelně vytočená a nebo naopak div nevytopím svými slzami byt. Viním z toho školu, protože mě vážně nenapadá, co jiného by mě mohlo tolik stresovat. Ve škole totiž poslední dobou vážně prodělávám jeden neúspěch za druhým. Kromě angličtiny a možná tak dalších dvou předmětů, se mi totiž všechny ostatní rapidně zhoršili. A čím to je? Nevím. Je to jako věčný koloběh - jsem stresovaná, mám nervy, nezvládám školu, mám ještě větší nervy, nezvládám školu ještě víc a tak to jde pořád dokola a dokola a stupňuje se to a pochybuji, že jsem na to byla kdy dřív hůř, co se psychického stavu týče. Ráda bych proto tímto proklela všechny lidi, kteří mi kdy tvrdili, že má škola je neuvěřitelně lehká a vysmívali se. Upřímně bych vás nejradši všechny praštila.

Tumblr_lvn51o3che1qmevz7o1_500_large

Včera jsem si udělala menší výlet do Mariánských lázní, kde má kamarádka bydlí a měla závěrečnou v tanečních. Byl to naprosto geniální den, vážně mě překvapilo, kolik jsme toho stihli a uplně nehorázně jsem se nasmála. Nejvtipnější pak byla cesta domů, protože naše plány na přespání padli, tudíž pro nás můj drahý tatínek ve dvanáct hodin přijel. Trefit zpátky do Plzně by nebyl normálně problém, ale má druhá kamarádka, která jela se mnou, bydlí kousek od Plzně a chtěli jsme ji tam vyhodit, museli jsme jet jinudy a vážně, vážně mě baví navigovat. Když máte telefon s přesnou a parádní navigací, je to vážně sranda. Člověk si pak i připadá důležitě.

Co jiného bych vám o svém bytí ještě povyprávěla? Ach ano, opět jsem se setkala s argumentem, že potřebuji kluka. Vážně musím působit neuvěřitelně zoufale, když mi tohle opět sdělil, ještě ke všemu kluk. Na mé argumetny mi bylo řečeno, že přeci láska hory přenáší a bůh ví co ještě. Na jednu stranu jsem si vážně zaťukala na čelo, protože takhle naivní nejsem ani já, ale na tu druhou jsem si zase řekla, že jsem možná až moc...zatrpklá. Well, Bůh ví. Ale jestli mi ještě jednou někdo řekne, že si potřebuju najít kluka, vytáhnu pánvičku a praštím ho. Vážně.

Ačkoli mám momentálně hroznou náladu na psaní všelijakých slohů, tak vážně nevím, co psát sem. Srdíčko už jsem si dneska vylila tomu nejvíc nepravděpodobnýmu člověku a i jsem se trochu vyvztekala. Oh a ještě na závěr - vážně, ale vážně nestíhám školu, tudíž blog je v ještě větší nefunkčnosti než kdy před tím. A ano, jde to.
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.